iDoklad: on-line fakturace zdarma

Šetřete čas, vystavujte a tiskněte faktury online přímo z internetu a zdarma.

  • Dokonalý přehled o všech operacích
  • Automatické načítání dat z ARESu
  • Kontrola bezdlužnosti všech klientů
  • Stejná data v PC i mobilu

iDoklad není potřeba dlouze představovat. Můžete si totiž ihned vyzkoušet vystavit svou první online fakturu.

Odeslání faktur účetní firmě

iDoklad je připravený na propojení se systémy Money a dalšími účetními programy. On-line faktury vystavené v iDokladu jediným stiskem tlačítka pošlete své účetní. Zpět vám pak přijdou informace o zaúčtování. Proč se tedy tahat se stohy vytištěných faktur nebo je posílat mailem v PDF? S iDokladem je to snadnější!

iDoklad Faktura

Funkce: Vystavení faktury

Evidence vydaných faktur umožňuje vydávat nové faktury a odesílat je e-mailem jak zákazníkovi, tak ke zpracování vaší účetní. Faktury lze tisknout a přehledně sledovat jejich úhrady. V seznamu můžete faktury velmi jednoduše fulltextově vyhledávat či řadit do skupin podle různých kritérií. Vystavení faktury je neuvěřitelně rychlé a snadné. Stačí jen vybrat partnera z adresáře a napsat za co a jakou částku fakturujete. Všechny ostatní údaje na faktuře už iDoklad vyplní za vás. Integrace s rejstříkem ARESvám usnadní práci také – stačí zadat jméno nebo IČ vašeho obchodního partnera a zbylé údaje se automaticky doplní z internetu.

Zapomeňte na Excel – to není program na faktury.
Online faktury vystavené v iDokladu snadno vyexportujete a budete o nich mít dokonalý přehled.

Neexistují žádné tarify, poplatky, naprosto vše je zdarma. Účet si založíte do 60 vteřin a ihned můžete začít vystavovat online faktury.

Funkce: Profesionální vzhled

Vámi vystavené faktury budou mít profesionální vzhled, ať už je vytisknete, či v podobě PDF odešlete e-mailem automaticky zákazníkovi hned po vystavení. Vzhled faktury si velmi snadno „nalistujete“ pomocí šipek a navíc si můžete v roletové nabídce vybrat i formulář v cizím jazyku. Naskenovaný podpis s razítkem, nebo digitální podpis s certifikátem také zvýší úroveň vašich faktur.

Funkce: Upomínky a neplatiči

Je to nepříjemné, ale neplatiči ještě nevymřeli. Avšak možná více než 50 % faktur zůstává neuhrazeno nikoliv z důvodu insolvence obchodního partnera, ale spíše z důvodu ztráty nebo založení faktury.

A právě zde pomůže iDoklad agendou Upomínky. Upomínky můžete zasílat “ručně”, ale i automaticky – stačí si nastavit počet dnů po splatnosti a další parametry a iDoklad upomínky rozešle za vás. Pokud máte VIP klienty, kterým upomínky nechcete posílat automaticky, je možné na jejich kartě Kontaktu odesílání upomínek zrušit.

Pokud chcete zkontrolovat dopředu, že váš obchodní partner bude mít na zaplacení, použijete unikátní službu Credit Check. Ta vám podá rychlou informaci o solventnosti partnera pomocí jednoduchého semaforu v seznamu kontaktů, kdykoliv se navíc můžete podívat na podrobnější informace.

Registrace: iDoklad je zdarma!

Registrace a vstup ZDARMA

Aplikace pro iPhone

Zdarma pro Android

Zdarma pro Windows Phone

Zdarma pro BlackBerry

Jazykové verze:

Faktury kdekoliv v mobilu

Proč čekat s vystavením faktur až do kanceláře, když je můžete vystavit přímo na místě u zákazníka z mobilního telefonu? Fakturovat z mobilu večer v posteli ale také nemusí být nepříjemné…

O technologii iDokladu:

Služba iDoklad je jedinou službou svého druhu, která nepoužívá běžný hosting, ale pravý cloud Microsoft Azure. Moderní řešení zaručuje maximální možnou bezpečnost – data se vždy online zálohují na servery v jiné lokalitě.

Navíc, pokud službu používá více uživatelů současně, cloud automaticky zvýší výpočetní výkon a nedochází tak ke zpomalení. Veškerá data jsou uložená v databázi SQL Azure – na rozdíl od jiných řešení je proto naprosto jedno, zda v iDokladu vystavíte 10 nebo třeba 100 000 faktur.

Veškerá komunikace mezi vámi a serverem používá maximální úroveň SSL zabezpečení a kryptování. A konečně, Silverlight Vám na webu přináší komfort aplikace, provozované na lokálním počítači.