Money S4: ERP informační systém pro střední společnosti

Podnikový informační systém Money S4 je ideální pro společnosti, které očekávají vysokou míru přizpůsobivosti ERP podle svých potřeb, bohaté možnosti nastavení, snadnou ovladatelnost po základním zaškolení a rychlou instalaci systému.

Je velmi vhodný i pro společnosti, které očekávají vlastnosti velkých ERP informačních systémů, ale v současné době si nemohou dovolit investici v řádech statisíců korun. Využívají jej také větší účetní společnosti pro vedení účetnictví a daňového poradenství.

Mezi velké výhody patří nasazení v řádu několika dnů a rychlé a bezpečné zpracování dat uložených v SQL databázi. Uživatelé účetního programu Money S3, jejichž nároky na informační systém časem stoupají, rovněž oceňují možnost plynulého přechodu na Money S4.

Typický uživatel:

Typickým uživatelem ERP systému Money S4 je společnost používající do deseti PC se stovkami tisíc a více dokladů ročně. Cena informačního systému Money S4 se pohybuje v průměru od 50 000 do 120 000 Kč.

Kompletní ceník systému a modulů naleznete na této stránce, včetně možností upgrade z Money S3 a slev nabízených účetním firmám a daňovým poradcům.

Rychlý náhled na ekonomickou agendu pomocí úvodní obrazovky Money Dnes

Výhody informačního ERP systému Money S4

Málokterý informační systém nabízí funkce pokročilého ERP řešení a současně zajistí extrémně krátkou dobu instalace a nízké pořizovací náklady. Money S4 běží na motoru výkonného a moderního systému, současně však nevyžaduje složitou předimplementační přípravu. Instalace se proto podobá nasazení běžného programu, informační systém však i přesto umožňuje pořízení dílčích funkcí na míru, a zejména pak disponuje dalekosáhlými možnostmi uživatelského přizpůsobení. Uživatelské sloupce v seznamech, automatické akce nebo neuvěřitelně rychlá práce se seznamy jsou proto zárukou spokojenosti uživatele.

Proč zvolit ERP Money S4?
Rozdíly S3/S4/S5

Účetní program Money S3 je typickým „krabicovým řešením“ pro uživatele, kteří chtějí bezstarostně vést své účetní agendy a nepotřebují žádné individuální funkce či složitá nastavení systému. ERP Money S5 je naopak pro větší společnosti či náročnější uživatele, kteří chtějí systém přizpůsobit na míru podle svých potřeb.

Pokud je pro vás Money S3 příliš jednoduché nebo naopak Money S5 příliš velké a složité, nebo si myslíte, že byste plně nevyužili možností implementace na míru, je ideální cestou právě podnikový informační systém Money S4.

Jednoduchá obsluha
informačního systému

Na to, jaké množství funkcí ERP systém Money S4 nabízí, se pozoruhodně snadno ovládá a čas věnovaný zaškolení nového uživatele je minimální. Pokud jste již navíc pracovali například s Money S3, oceníte podobný vzhled i logiku práce – ačkoliv jde o zcela jiný program. Všechny produkty rodiny Money si jsou vizuálně navzájem podobné.

Informační systém Money S4 disponuje rychlým kontextovým vyhledáváním – stačí prostě začít psát na klávesnici a systém automaticky uúží nabídku podle prvních písmen hledaného záznamu. Hledat lze i od konce, full-textově, nebo můžete využít filtry s bohatými možnostmi definice včetně operátorů „AND“ a „OR“.

Více informací o vlastnostech ERP Money S4.

 

Objednávka přijatá

Zobrazení přijaté objednávky v informačním systému Money S4

Komunikace ERP Money S4 s okolím

Informační systém Money S4 nebude určitě jediný program, který vy nebo vaši obchodní partneři používáte. Informace z tabulek či textových dokumentů, databází či internetových obchodů čas od času potřebujete dostat do informačního systému. Potřebujete navíc pracovat nejen s daty, ale i celými soubory. ERP Money S4 nabízí mnoho možností, jak na to:

  • Uložení souborů do databáze: své smlouvy ukládáte přímo u záznamu obchodního partnera v Adresáři, stejně tak důležité maily či naskenované originály objednávek.
  • Komunikace s daty poskytovanými státní správou: překlepy jsou minulostí. Importujte vždy správná data z ARESu (obchodního a živnostenského rejstříku) a kontrolujte správné DIČ oproti databázi VIES!
  • Lustrace obchodních partnerů: ověřte solventnost obchodních partnerů přímo v ERP Money S4 díky synchronizaci s CreditInfo a ISIR (insolvenčním rejstříkem).
  • XML komunikace: se systémy podporujícími XML výměnu dat dokáže informační systém Money S4 snadno komunikovat nejen prostřednictvím předem připravených šablon.
  • Datové schránky: integrace „čtečky“ datové schránky je samozřejmostí, včetně upozorňování na nové zprávy.
  • Export: export dat a tiskových výstupů z ERP do množství datových formátů je snadný a probíhá stisknutím jediného tlačítka – podporovány jsou např. XLS, PDF (včetně digitálního podpisu), BMP, CSV, JPG a řada dalších.

Bezpečnost v ERP především

Tým vyvíjející informační systém Money S4 klade velký důraz na bezpečnost práce s daty a minimalizuje externí i interní rizika jejich narušení. Data jsou uložena na Microsoft SQL Serveru v transakčním režimu, při kterém odpadají starosti s nekonzistencí dat a ztrátou informací například i při výpadku elektrického proudu. Toto technické řešení ERP navíc výrazně zvyšuje výkonnost a rychlost celého systému, oproti běžným účetním programům tak ERP Money S4 dosahuje mnohonásobně vyšší rychlosti.

Interní bezpečnost (a případně prevenci zcizení dat) zajišťuje komplexní systém přístupových práv, využívající systém rolí. Různí uživatelé mohou mít v ERP systému stejné či různé role, které je opravňují (nebo neopravňují) k editaci, vytváření či prohlížení jednotlivých záznamů až do jednotlivých údajů na různých kartách v seznamech. Navíc může mít v informačním systému každý zaměstnanec předěleno více rolí.

Kontroling v ERP informačním systému

Bez správného vyhodnocení firmy a podpory efektivního rozhodování nemůže ERP řešení fungovat. Informační systém Money S4 disponuje rozsáhlými kontrolingovými nástroji, které umožní vyhodnocování firmy z mnoha různých úhlů pohledu a podle více kritérií současně. Evidence dílčích zakázek, aktivit či kontrola nákladů s jednotlivými projekty je s Money S4 maximálně snadná a ekonomická.

ERP podnikový informační systém Money S4 je vyvíjen podle norem ISO 9001:2008 – CÍGLER SOFTWARE, a.s., byl certifikačním místem URS Czech udělen Certifikát s registračním číslem 35325/A/0001/UK/Cz podle normy ISO 9001:2008 na veškerou činnost společnosti. Společnost je rovněž držitelem certifikace Microsoft Gold Certified Partner, ERP podnikové informační systémy Money také získaly řadu ocenění, například Slovak Gold, Microsoft Awards a IT Produkt roku. ERP řešení Money S4 prochází také pravidelným auditem.

Kam dál?

 

Máte zájem o Money S4?

Ozveme se vám zpět!

Vaše jméno*

Společnost

E-mail*

Telefon

Zpráva

Ochrana proti SPAMu - napište 123 

 

Víte, že na Money S4 můžete přejít kdykoliv během roku?

S informačním systémem Money S4 nejste vázaní na kalendářní rok, ale vaše účetní období může začínat a končit kdykoli během roku!

V Katalogu jsou evidované veškeré obchodované položky.