Z ohlasů klientů Solitea Česká republika

  Už 27 let Solitea Česká republika vyvíjí pro své klienty ekonomické, informační a pokladní systémy. Vývojáři, analytici i konzultanti se při tom snaží odvádět tu nejlepší práci k co nejvyšší spokojenosti svých zákazníků.

  Čas od času dojde bez jakéhokoliv vyžádání spontánní pochvala od našich zákazníků – vždy nás velmi potěší a o některé se chceme s Vámi podělit. Vše jsme doslova a bez jakýchkoliv úprav zkopírovali přímo z e-mailových schránek a z jiných zdrojů. Titulky jsou naše. Uvítáme také, pokud nám chcete něco vzkázat i Vy – dát nám třeba námět na zlepšení našich produktů, nebo nás naopak upozornit na chybu či nedostatek v programu.

  Další reference našich programů

  O programu Money S3

  Maximální spokojenost v porovnání s ostatními programy

  Vážení přátelé, tvůrci tohoto účetního programu a pane Cíglere. Jsem uživatel Vašeho softvéru Money S3 a užívám jej snad od samotného začátku ještě Money pro Dos, již se nepamatuji na jeho označení, ale je to skoro 20 let. Na problémy a potíže předchozích programů nerad vzpomínám. V současné době není v účetníctví problém. Vše co potřebuji v Money S3 naleznu a co se nepovede, tak technická podpora po telefonu vždy vyřeší. 
  Dovolte, abych Vám touto cestou poděkoval za usnadnění mé práce s účetnictvím – jsem sobě účetní ve své zámečnické firmě a díky Vám to zatím zvládám v současné době častých ekonomických změn. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších úspěšných let při práci s Money S3 Vám a všem, kteří tento program používají jako já. Já jsem velice spokojen
  s pozdravem Bohuslav Cerman, majitel firmy, Zámečnictví Cerman Bohuslav

  Maximální spokojenost v porovnání s ostatními programy

  Děkuji Vám za Váš účetní program, který využívám řadu let, jsem max. spokojená. Pracuji v různých programech, které jsou opravdu katastrofické. Přeji Vám mnoho spokojených klientů a úspěchů v podnikání.
  Jana Dašková, FINEXA s.r.o.

  Rychlá a přínosná technická podpora

  Velice děkuji za rychlé odpovědi na mé dotazy v technické podpoře Money.
  Jaroslav K., autoopravna

  Vynikající technická podpora a Money S3

  Dobrý den,
  ráda bych touto cestou poděkovala za pomoc a profesionální přístup paní Č. (pozn. red.: zaměstnankyně telefonické podpory), která mi problém pomohla vyřešit. … Její profesionální přístup mi zůstal v paměti. … Jsem s vašim programem maximálně spokojená, doporučuji ho všem, kdo řeší výběr účetního programu. I vaše technická podpora funguje na vysoké úrovni. Pracovala jsem v mnoha účetních programech, ale s vašim programem jsem nejvíce spokojena. Děkuji.
  Jana J., účetní

  Vynikajicí technický zásah na místě u zákazníka

  Dobrý den pane Cígler.
  Na mé doporučení i dcera Marta ve své činnosti externí účetní coby OSVČ na ŽL (=IČO) využívá Vaše Money S3 (já Money znal už dávno od DOS verze před cca 20 léty ???)
  Využili jsme nabídky pob. CSW Praha k reinstalaci licence na nový PC Vaším odborníkem. Protože dcera z časových důvodů nemohla být osobně přítomná u reinstalace, pověřila mne být u toho a umožnit Vašemu technikovi provést celou operaci u ni doma. No a tak šikovného, ochotného, profesionálně provádějícího celou reinstalaci s průběžnými doplňujícími informace k nové instalaci (úplnost dat, zálohování apod.) jsem se fakt uz dávno nesetkal …
  Takže Vám chci poděkovat a hlavně pogratulovat k tomu, ať máte více takových „p. Bartoňů“ a zákaznící se k Vám budou poté jistě rádi vracet s požadavkem na využití příp. servisu.
  Mnoho pozdravů z Prahy do Brna Vám zasílá
  Lubomír Ch.

  O snadném používání…

  Vážený pane Cíglere, Předpokládám, že přes den řešíte více nepříjemných věcí, než těch příjemných. Ráda bych Vám přispěla do skupiny příjemné a poslala Vám vzkaz o programu Money S3. Od začátku používání Money jsem byla nadšená jednoduchostí, přehledností, rychlostí, designem a mnoha dalšími vlastnostmi. Nadšení mi vydrželo a narůstá dodnes. Obecně nemám žádnou výtku k programu Money S3, jsem z něj unešená a program miluju. S programem Money plánuju společnou budoucnost a těším se na odkrývání dalších tajemství a triků, které na mě čekají :) Máte ve mě opravdovou fanynku a jako opravdový fanda jsem Vám tento e-mail prostě musela poslat. :) 
  Lenka M., majitelka obchodní společnosti

  Rychlá reakce na legislativní změny

  Velmi rychle reagujete na všechny změny, a že je jich opravdu hodně ve všech oblastech, účetních i daňových. Ze své dlouholeté praxe účetní vím, že není jednoduché všechno vyladit podle požadavků jak legislativních, tak i uživatelských.
  Marta R., pracovnice exekutorského úřadu

  Zrychlení práce

  Ďakujem za doporučenie a montáž pokladničného systému money, Zatiaľ som spokojný, všetko šlape ako má, online predaj má svoje nepopieratelné čaro. V novej verzii money sa mi páči aj to že preferované adresné klúče sú priamo dostupné ako zaškrtávacie boxy.
  Peter S., majitel společnosti zaměřené na správu počítačových sítí

  Chcete nám něco vzkázat?

  Rádi uvítáme vaše náměty na zlepšení našich produktů, oznámení chyb či nepřesností v programu a další upozornění – pomáhají nám stále zlepšovat naše systémy.
  Nepoužívejte prosím tento formulář pro řešení technických dotazů, rychleji pořídíte na stránce technické podpory.

  Co nám chcete říct? *

   Chci vás pochválit Mám námět na zlepšení Hlásím chybu Vzkaz řediteli

  Kontaktní informace:

  e-mail (povinné):
  jméno:
  firma:  Pokud je to možné, specifikujte, o čem to bude:

  Vaše zpráva:


  Pohotová legislativní aktualizace Money S3

  Dovolím si Poďakovať celému Vášmu kolektívu za tlačivá MF (pozn. CSW: tiskové formuláře ministerstva financí Slovenské republiky) V tejto náročnej dobe, keď zodpovedný partner Daňového riaditeľstva SR od februára improvizuje a ťažko udržuje v prevádzke oficiálnu stránku, nie je schopný poskytnúť služby ani registrovaným subjektom, keď za vyriešený problém považuje daňové riaditeľstvo oznámenie o tom, že zmluvný partner tlačivo v elektronickej podobe zatiaľ nedodal, ste v komerčnej oblasti veľkou podpoprou našej spoločnosti a tým aj našich zákazníkov. Prácu môžeme odovzdať v termíne a na správnych tlačivách.
  Jozef D., majitel účetní společnosti na Slovensku

  Skvělé účetní funkce…

  Účetní software Money S3 (původně Money 2000) používám již desátým rokem. Čím více s tímto programem pracuji, tím více ho mám ráda, a to myslím do slova a do písmene. Jako účetní na Money S3 velmi oceňuji možnost zobrazovat a tisknout jakékoliv sestavy, které jsou velmi přehledné – nejvíce využívám „Stav účtů“ – tato sestava je naprosto PERFEKTNÍ! a taky často pro jednatelé firem a pro podnikatele používám sestavu „Stav závazků a pohledávek“, která je pro ně snadno čitelná a srozumitelná. U tiskových sestav se mi rovněž velmi líbí možnost editovat konkrétní sestavy v Editoru formulářů. Při zaúčtování jednotlivých dokladů používám velmi často možnost „Přidat – Novou položku“ – tato funkce je velmi nepostradatelná v případě potřeby rozúčtovaní dokladů podle různých druhů předkontací. Jako účetní vedu účetnictví i daňovou evidenci více firem. „Moje“ firmy převážně podnikají v oboru stavebnictví. V programu je proto naprosto neocenitelnou pomůckou, že můžu doklady např. na koupi materiálu účtovat podle jednotlivých zakázek. Není to tak dávno, co jsme začala používat zkratky pro vyvolání jednotlivých seznamů dokladů. Je to velmi rychlé, pohodlné a dneska už znám ty nejdůležitější zkratky zpaměti. Účetní software Money S3 je jedním slovem ZNAMENITÝ! Ve své účetní praxi jsem používala další tři účetní programy, a tyto programy Vašemu software nesahaly ani po paty. Jednomu chybí přehlednost, jinému zase možnost tisku „dokonalých“ sestavy, dalšímu možnost rozúčtování dokladů….. a takto bych mohla pokračovat dále a dále…
  Lenka V., účetní

  15 let úspěšné práce účetní firmy v Money S3

  Ahojte všetci, za nedlho oslávim malé jubileum – 15 rokov, čo používam program MONEY (od verzie 97) a keďže som doposiaľ od neho neutiekol, tak asi som s nim spokojný. I keď mám k nemu výhrady, mnohé pripomienky, ale zatiaľ som s jeho pomocou obslúžil mnohých mojich zákazníkov a myslím si, že boli časy, keď som bol aj pomerne úspešný predajca Vašich programov. Smelo môžem tvrdiť, že tento program je najlepší na trhu. Samozrejme to platí aj o verzii S4 a S5. Pamätám si dobu, keď sme aktualizáciu robili za pomoci cca 15 ks 3,5 palcových diskiet, dnes na to s úsmevom spomíname. Prešlo sa veľkým progresom, treba vo vývoji pokračovať. Som s ním veľmi spokojný.
  Roman Gróf, slovenská účetní společnost G-SOFTWIS, spol. s r.o. (plné jméno zveřejněno se svolením uživatele)


  O ERP Money S4 a S5

  Vážení!
  Rád bych poděkoval společnosti Solitea Česká republika a jmenovitě všem osobám, které se podíleli na přípravě, vývoji a testování modulu Zakázková kniha pro naši firmu.
  Tomáši Loukotovi – že jsme to dokázali zadotovat a zprocesovat :)
  Jarkovi Veselému – za vedení projektu a nápady jak to ještě vylepšit
  Jakubovi Gregušovi – za analýzu a přípravu podkladů pro programování
  Martinovi Vybíhalovi – za programovaní a zpracovávání mých šílených připomínek
  Václavovi Pachtovi – za programování a import dat (včetně Vánoc)
  Jitce Malachové – za testování
  A Martine C. tobě, že jsi vybudoval firmu, která je toho schopna!

  Velice si cením jejich profesionalního a přesto osobního přístupu. Zvládnutí našich specifik, termínů i pochopení pro naše nedostatky. Celou dobu jsem obdivoval způsob vedení projektu a pro mne překvapivě rychlý vývoj celého modulu. Naše firma v tento okamžik Zakázkovou knihu používá v plném provozu a dostalo se jí ocenění z řad našich zaměstnanců. A jak jistě víte, málo který SW (kromě her :) ) je uživateli přijímán s nadšením…
  Ještě jednou děkuji svým jménem i jménem kolegy Tomáše R. za super práci !!!
  S pozdravem
  Jan S., jednatel


  O fakturaci iDoklad

  iDoklad – zrychlení a usnadnění práce pro účetní firmu

  Musím velmi pochválit iDoklad. Jsem účetní a již několik klientů jsem navedla na fakturaci v iDokladu a nyní jen stahuji faktury – hodně mi to usnadnilo a hlavně zrychlilo práci.
  Gabriela H., účetní

  „iDoklad od Solitea Česká republika je nejlepší fakturační systém zdarma“

  Službu iDoklad nám sám pochválil bloger Mojmír Hartman. S poděkováním zde vkládáme odkaz na jeho recenzi: http://mojmir21.blogspot.com/2011/12/idoklad-od-cigler-software-je-nejlepsi.html.

  Pochvala účetní kanceláři GT-Účetnictví, která iDoklad doporučuje svým klientům

  Dobrý den pane Tehláre,
  Chtěl bych vám touto cestou poděkovat za doporučení na firmu Solitea Česká republika a jejich produkt iDoklad. Produkt se mi pro mé potřeby velmi hodí a jeho používání mi vyhovuje. Ještě jednou mockrát děkuji a zdravím Vás
  Martin L.

  iDoklad přesně podle mých představ

  Strucna pochvala z me strany za aplikaci iDoklad. Musim rict, se mi dlouho nestalo, aybch hledal reseni nejakeho problemu a nasel neco, co se z 95% shoduje s moji predstavou toho co potrebuji. S iDokladem se mi to po delsi dobe stalo ;))
  Standa V., nezisková společnost

  iDoklad – výjimečné ovládání

  Vystavoval jsem svoji první fakturu v životě a webová aplikace iDoklad mi moc pomohla. Nemusel jsem „vymýšlet kolo“, aplikace od Solitea Česká republika vede uživatele sama, navíc má pěknou „štábní kulturu“. Večer mi ji vytištěnou zkontrolovala finanční ředitelka jedné mezinárodní firmy a na znamení souhlasu jen pokývala hlavou.
  Richard Voigts, šéfredaktor Reseller Magazine (plné jméno zveřejněno na přání uživatele)

  iDoklad – výborná aplikace pro Mobile Phone

  Dobrý den, Dnes jsem objevil systém iDoklad spolu s aplikací a musím říct, že je to přesně to co potrebuji. Jako živnostník pracující při studiu nepotřebuji složité funkce účetních systémů, ale hlavně vystavovat faktury. iDoklad je přehledný s dobře vypadajícími fakturami. Určitě ho doporučím všem známým a napíši o něm na blogu. Děkuji za tento systém. Aplikace pro WP 7 má vše co potřebuji a funguje bez chyby!
  Lukáš Dadej, student informatiky na univerzitě Palackého v Olomouci, optimalizace SEO (plné jméno zveřejněno na přání uživatele)

  iDoklad – čistá a intuitivní aplikace s výbornou podporou

  Dobrý večer,
  teda klobouk dolů, už dvě hodiny se kochám UX čistotou a intuitivností Vaší aplikace (btw. konečně vidím Silverlight v akci), kterou jsem před chvílí objevil, ale že dostanu odpověď od supportu v 10 večer za 5minut od sepsání, to jsem vskutku nečekal. Zřejmě jsem měl štěstí a zastihl Vás v pracovním nasazení, nicméně i tak Vám mockrát děkuji a přeji, ať se daří.
  S pozdravem FZ
  Neznámý uživatel iDokladu


  Technická podpora

  • Dle mých zkušeností nejfundovanější podpora, kterou jsem při mých zkušenostech s desítkami programů zažil. Všechny nejasnosti a problémy jsme s vaším pracovníkem vždy při prvním telefonátu vyřešili.
  • Technická podpora Money S3 je na velmi dobré úrovni.
  • Vyhovuje mi podpora na Vašich WEB stránkách. Na položený dotaz obdržím uspokojivou odpověď obvykle do druhého dne.
  • Vždy vynikající spolupráce s hrokou linkou, velká ochotapomoci vyřešit daný problém
  • Výborná telefonická podpora, není co vytknout.Možná možnost se dovolat mimo pracovní hodiny.
  • Vždy mě technik poradil jasně a k mé spokojenosti.
  • velmi dobré, umí dobře vysvětlit krok po kroku
  • Vždy jsem dostal jednoznažné odpovědi, přesně jak jsem požadoval
  • Vždy mi dokázali ve všem poradit. Hodnotím je velice kladně.
  • Money užívám cca 10 let a ještě se mi nestalo, že by mi neporadili.
  • Výborné, vstřícní – vždy ochotně poradí!!!!!!
  • dostal jsem naprosto vyčerpávající odpovědi a rady.
  • Vše jsem vždy řšil e-mailem nebo přes internetové rozhraní přímo v aplikaci a vše bylo vždy v pořádku – spokojenost.
  • Vždy mi pomohli najít řešení problému,profesionální přístup a úžasná ochota.Tuto pomoc hodnotím velice kladně, především rychlost vyřešení problému.
  • Váš účetní program využívám již od roku 2004 a jsem s ním velmi spokojena, vždy když jsem potřebovala pomoc setkala jsem se s pochopením a ochotou Vašeho personálu. Tak využívám tuto možnost a moc Vám všem děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků. A.P.
  • Hotline jsem zatim potreboval pouze dvakrat (pouzivam Money cca 6 let) – uz to samo o sobe je pozitivni. Popsal jsem problem, pracovnik hotline hned vedel a rychle a presne me nasmeroval k reseni.
  • Technická podpora vždy dokázala odpovědět na můj dotaz.Nemusel jsem nikdy čekat dlouho na spojení, většinou hned na poprvé.
  • Vaše Money používám od roku 1999 a seriozně můžu zhodnotit, že hotline oproti rokům cca 2004.. jste se až nepředstavitelně zlepšili.
  • Mám velmi dobrou zkušenost s Vaší technickou podporou.
  • Technická podpora se domnívám je na dobré úrovni, zatím mně při vzniklém problému vždy poradili a pomohli problém vyřešit a odstranit chybu v chodu programu.
  • pracuji s Money denně, a určitě se najde vždy něco k upřesnění, vysvětlení nebo doplnění,ale ve srovnání s předešlým programem se mi pracuje dobře,rychleji a efektivněji.

  Školení Money S3

  • Lektor znal odpovědi na každý dotaz, vysoká kvalita (školení 24. 10. 2011).
  • Jako všechny služby vaší společnosti i školení bylo na úrovni (školení 24. 8. 2011).
  • Nejvíce mě zaujaly… tipy na zjednodušení práce, které se vyskytly na horké lince; …skvělý personál a ochotní zaměstnanci(školení 11. 10. 2010).
  • Děkuji za profesionální přístup! (Školení 22. 9. 2011)
  • Nejvíce mě zaujalo… moderní prostředí školicích prostor (školení 19. 9. 2011).
  • Nejvíce mě zaujalo… množství funkcí při generování objednávek a modul Skladové analýzy (školení 25. 8. 2011).

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

  The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

  Close