Pokladní systémy a registrační pokladny pro obchody, restaurace a řetězce

Hledáte kvalitní a spolehlivé pokladní systémy (POS) nebo registrační pokladny pro vybavení vaší prodejny nebo restaurace? Nabízíme vám služby dodavatele řešení pokladního prodeje pro všechny typy zákazníků – od cenově výhodných pokladen pro menší prodejny, butiky či kiosky přes středně velké prodejny až po komplexní řešení pro obchodní řetězce.

Jsme specialisty na pokladní software pro provoz na PC a dotykových terminálech. Na rozdíl od pokladen tyto systémy nabízí mnohem více funkcí a vyšší přizpůsobivost, provoz v síti a napojení na informační systémy. Kromě pokladního software dodáváme také kompletní sortiment pokladního hardware – dotykové terminály a monitory, tiskárny účtenek, čtečky čárových kódů, zákaznické displeje, klávesnice, obchodní a systémové váhy a další.

V České republice jsme distributorem registračních pokladen značky Euro. Nabízíme pokladny od jednoduchých typů, s vynikajícím poměrem cena/výkon pro nejmenší prodejní místa, až po pokročilá řešení.  Vešekeré dodávky jsou vždy na míru konkrétních potřeb zákazníka a charakteru provozu, s instalací, zaškolením, technickou podporou a pozáručním servisem.

HW kupujte v našem e-shopu

  • Registrační pokladny Euro,
  • Pokladní tiskárny, Dotykové systémy,
  • Snímače, Pokladní zásuvky,
  • Displeje, Váhy, Datové terminály,
  • Tisk čárového kódu, příslušenství…

 

Rychlý a snadný prodej

Dodáváme registrační pokladny a pokladní systémy pro všechny typy provozů a velikosti zákazníků – od malých stánků, butiků přes služby a restaurace až po větší prodejny, obchodní domy a řetězce. Naše spolehlivé a kvalitní řešení plní veškeré nároky podnikatelů na snadný a rychlý prodej, jak dokazují naše reference

Klasické pokladny i softwarová řešení na bázi PC

V nabídce nalezete jak klasické registrační pokladny typu „postavit na pult a zapnout“, tak i výkonnější softwarové řešení na bázi PC s řadou nadstandardních funkcí. Ty je možné provozovat na vašich vlastních počítačích nebo na specializovaných terminálech s dnes velmi žádanými dotykovými obrazovkami.

Pokladní příslušenství

Každé prodejní místo lze podle vašich potřeb dále rozšiřovat. Nabízíme vám pokladní zásuvky, snímače čárového kódu i tiskárny čárového kódu,zákaznické displeje, pokladní klávesnice, obchodní váhy, datové terminály a další. Jsme připraveni vyplnit jakékoli požadavky na technické vybavení pokladního místa.

Propojení s ekonomickými a informačními systémy

Volitelně je možné propojit vaši pokladnu se systémy Money S3Money S4 i Money S5, zejména s jejich skladovým hospodářstvím a účetnictvím. Mimo možnosti prodeje přímo ze skladu získáváte výhodu v podobě perfektního přehledu o vašem prodeji, kontrole stavů zásob a dalších informací.

Zajištěný servis a zákaznická podpora

Jsme vašimi partnery po celou dobu využívání dodaného řešení. Od počátečního návrhu nejvhodnější varianty pokladny přes její uvedení do provozu až po bezplatnou technickou podporu a služby vlastního servisního střediska.

Máte zájem o novou registrační pokladnu nebo pokladní systém?

Spojte se s námi. Ptejte se na cokoli, co vás zajímá. Jsme připraveni vyslechnout vaše přání a požadavky. Volejte prosím na tel. +420 605 221 025, pošlete nám e-mail na adresu posinfo@money.cz, nebo si prohlédněte náš e-shop. Ochotně vám poradíme.

Máte zájem o řešení POS?

Ozveme se vám zpět!

Vaše jméno*

Společnost

E-mail*

Telefon

Zpráva


 

Proč využít řešení
CÍGLER SOFTWARE?