Registrační pokladny a další pokladní hardware

Zajišťujeme kompletní dodávku pokladního hardwaru. V naší nabídce jsou jak prodejní terminály vhodné pro použití specializovaného softwaru, tak i hardwarové registrační pokladny.

 

 

Registrační pokladny

CÍGLER SOFTWARE, a.s., je distributorem spolehlivých pokladen značky EURO mnoha typů, od robustních pokladen vhodných pro rychlý prodej mnoha položek ve větším obchodě až po lehké, přenosné terminály, používané například v restauracích.

Registrační pokladny mohou fungovat zcela samostatně a jejich výhodou je snadno a rychlost ovládání s okamžitým spuštěním provozu. Lze je navíc synchronizovat s účetními systémy Money.

Všechny nabízené modely pokladen Euro jsou určeny pouze pro český trh.

Prodejní terminály

Specializovaný pokladní software (například Prodejna SQL) je optimalizovaný pro provoz na moderních dotykových terminálech, výrazně zrychlujících odbavení zákazníka.

K dispozici jsou buď dotykové monitory značek TYSSO a ELO, nebo dotykové systémy TYSSO, které v sobě kombinují monitor i PC.

Výhodou tohoto řešení je profesionální a luxusní vzhled, větší flexibilita a rychlejší prodej oproti běžným registračním pokladnám. Snazší je též synchronizace s účetním programem.

Hardwarové periferie

Periferie jsou hardwarové výrobky připojené k prodejnímu terminálu nebo registrační pokladně, které zrychlují prodej a zpříjemňují jej zákazníkovi i prodavačovi. Jsou to zákaznické displeje, obchodní váhy, scannery čárových kódů, tiskárny účtenek a etiket, pokladní zásuvky a další.

Dodáváme veškerý
pokladní hardware:

Máte zájem o řešení POS?

Ozveme se vám zpět!

Vaše jméno*

Společnost

E-mail*

Telefon

Zpráva

Ochrana proti SPAMu - napište 123 

 

HW koupíte v našem e-shopu