Dvě stříbrné medaile pro iDoklad v soutěži Internet Effectiveness Awards 2011

V letošním finále soutěže Internet Effectiveness Awards, kterou pořádá Asociace.BIZ, získala služba on-line fakturace iDoklad hned dvě skvělá ocenění v kategoriích „Business To Business“ a „Volba čtenářů iDNES“.

Do letošního finále soutěže Internet Effectiveness Awards 2011, ve které se udílí ceny nejefektivnějším internetovým řešením firem i státních institucí na českém internetu, se probojovalo 37 řešení z celkem 88 přihlášených. Mezi finalisty byla i služba pro on-line fakturaci iDoklad z dílny Cígler Software.

Téměř tři desítky porotců z řad novinářů, nezávislých odborníků a manažerů úspěšných on-line projektů měly nesnadný úkol při volbě nejlepších řešení v celkem dvanácti kategoriích soutěže. Šampiony třinácté kategorie pak určili svými hlasy čtenáři portálu iDNES.

Rostoucí počet spokojených uživatelů služby iDoklad, ruku v ruce s její neustálou inovací a nadstandardní funkčností, měl nesporný vliv i na umístění iDokladu v soutěži. Služba si vedla dobře u odborné poroty v kategorii „Business to Business“ a také u čtenářů v kategorii „Volba čtenářů iDNES“ – v obou se umístila na skvělém druhém místě. Absolutním vítězem celé soutěže se pak stal portál Výmoly 2011 mapující neutěšený stav českých silnic a dálnic.

Děkujeme vývojářskému týmu Cígler Software za perfektně odvedenou práci na iDokladu a všem uživatelům za jejich hlasy, projevenou důvěru a spokojenost s touto službou pro vedení on-line fakturace s podporou cloud computingu.

Službu můžete ihned a zdarma používat na adrese www.idoklad.cz.

 

 

Kontakt v případě zájmu o bližší informace:

Tomáš Bobek, marketingový manažer CÍGLER SOFTWARE, a.s.
Drobného 555/49, 602 00 Brno, tomas.bobek@csw.czwww.money.cz, tel. +420 549 522 511