Money S3: účetní program pro menší společnosti a živnostníky

Money S3: Účetní program podle vašich pravidel

Účetní program Money S3 patří mezi nejrozšířenější ekonomické systémy pro malé i střední firmy v České i Slovenské republice. Money S3 nabízí všechny potřebné moduly: podvojné účetnictví i daňovou evidenci, adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu dalších funkcí včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody a dalšími aplikacemi.

Nový Money S3 od verze 13 navíc vyniká mezi účetními programy přehledným a rychlým ovládáním a přívětivým vzhledem. Grafické rozhraní bylo vyvinuto ve spolupráci s uživateli a vychází jim maximálně vstříc.
Více informací o novém vzhledu.

Účetní software Money S3 využívá široké spektrum zákazníků napříč všemi obory, od nákupu  a prodeje až po výrobu a služby. Mezi jeho typické uživatele patří podnikatelé, drobní živnostníci, prodejci, poskytovatelé služeb, velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy a samozřejmě účetní firmy. V nabídce jsou rovněž varianty Money S3 pro neziskové organizace a školy. Vše při velmi dobrém poměru cena-výkon, zajištěnou servisní sítí po celém území ČR a pravidelnou aktualizací.

Vyspělé účetní programy jako je Money S3 lze rozšířit užitečnými doplňky a moduly. Účetní softwareMoney S3 nabízí například moduly Kniha jízd a Cestovní náhrady (včetně rekonstrukce jízd); účetní firmy a profesionálové ocení zase modul Účetní analýzy pro snadné čištění salda či Účetní centrálu pro přenášení dokladů od klientů.

Sekce pro stávající uživatele: Školení, Aktualizace, Podpora

5 důvodů pro účetnictví v Money S3:

  1. Účetnictví vyvíjené ve spolupráci s uživateli.
  2. Přehledné rozhraní a efektivní práce.
  3. Daňová evidence i podvojné účetnictví.
  4. Fakturace, sklady, objednávky, mzdy, majetek…
  5. Bezplatná technická podpora, legislativní aktualizace.

Money Dnes na kartě Money

Co říkají naši zákazníci?

„Už více než 15 let využívám pro své podníkání Money S3 a podobně jako řada dalších podnikatelů si sám vedu především fakturaci a účetnictví. Díky snadnému a logickému ovládání jsem Money S3 dokázal už i jako začátečník hned využít pro své každodenní činnosti. V Money S3 mám rovněž perfektní přehled o zákaznících, stavu objednávek a samozřejmě o stavech účtů, pokladny, pohledávek a materiálu. Kdybych měl znovu zakládat novou firmu, jako prvního pomocníka bych si vybral účetní software Money S3.“
Ing. Pavel Němec, výroba a montáž žaluzií

„Chci vyjádřit svoji spokojenost jak s vlastním účetním programem Money S3, tak s přístupem společnosti CÍGLER SOFTWARE v rámci technické podpory. Jsem rovněž ráda, že mám zajištěnou pravidelnou aktualizaci vzhledem ke všem změnám v legislativě. Jako účetní firma mám také díky svým klientům možnost srovnat kvalitu a podporu i u jiných systémů a v tomto ohledu mi účetní program Money S3 vychází nejlépe.“
Iveta Krejzarová, profesionální účetní společnost

Kam dál?

 

Máte zájem o Money S3?

Ozveme se vám zpět!

Vaše jméno*

Společnost

E-mail*

Telefon

Zpráva

Ochrana proti SPAMu - napište 123